Doprava ZDARMA od 1000 Kč
 »  Články

Dárky na Valentýna

Aktualizováno

Den svatého Valentýna se slaví každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. V tento den se obvykle posílají dárky, květiny, cukrovinky, pohlednice ... Ale co něco zcela originálního? Připravili jsme pro Vás nejzájímavější tipy, kterými můžete potěšit svého partnera. 

Den svatého Valentýna - svátek zamilovaných se slaví u nás i v okolních zemích 14. února. Valentýn se slaví jako svátek zamilovanosti a náklonnosti mezi intimními partnery. Tento svátek je s největší pravděpodobností odvozen od svátku Lupercalia, který se slavil ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do urny lásky vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho miláčkem v následujícím roce.

Dárky na Valentýna pro muže

Pro muže se na Valentýna určitě hodí nějaký univerzální dárek jako je například bonboniera, fotografie, přáníčko. Další inspiraci na dárky můžete najít také v sekci dárky pro muže na Valentýna nebo ve více univerzální sekci dárky pro partnera, kde naleznete nejrůznější tipy na dárky. 

Dárky na Valentýna pro ženy

Vybrat dárek pro ženu je snažší než pro muže, protože kromě klasických univerzálních dárků typu bonboniera, fotografie či přáníčko můžeme použít například i květinu, medvídka, prstýnek, náramek, řetízek a další velké množství produktů. Kdo chce být originální, může navštívit sekci dárky na Valentýna pro ženy a nebo můžete načerpat inspiraci také v univerzální sekci dárky pro partnerku, kde naleznete nejrůznější tipy na dárky. 

 
Platební metody
Partneři
Sledujte nás
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.